Šta vi mislite?

"Nećeš se obogatiti za 100 grama mesa, ali ćeš ispasti seljak" Srbin napravio pometnju na mrežama zbog jednog običaja u restoranima

Dodajte Kurir u vaš Google izbor
Restoran Foto: GABRIEL BOUYS / AFP / Profimedia
Svakome se do sada desilo da ne pojede celu porciju u restoranu. Onda se postavlja pitanje šta činiti sa ostacima. Da li ih poneti kući ili ne?
Anketa

Da li nosite ostatke hrane kući?

Glasalo je 825 korisnika

This browser does not support the video element.

01:46
Klub sendvič sa američkim palačinkama i pomfritom? Zvuči jednostavno, a u pitanju je pravi kulinarski izazov - Takmičari "Komšiluka" kuvali kao u restoranu! Izvor: Kurir televizija